De coolste Halloween 2018 kostuums van de celebs tot nu toe!

      0

Aanstaande woensdag is het zover: Halloween. Maar omdat het op een woensdag valt, vonden afgelopen weekend al de nodige feestjes plaats in celebrity land. Vanzelfsprekend werden de nodige coole kostuums uit de kast getrokken.

Koplopers tot nu toe? Rita Ora die als Post Malone verscheen en Joe Jonas die zit om liet toveren tot Sansa Stark, het personage van zijn liefje Sophie Turner in Game Of Thrones. Kun je nog wel wat inspiratie gebruiken voor aanstaande woensdag? Kijk dan even hieronder!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door STORMI WEBSTER (@stormi_official) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

another Saturday Nite 🎃

Een bericht gedeeld door J O E J O N A S (@joejonas) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

OK we were just kidding about skipping Halloween. #ALegendaryChristmas will return after a brief interruption

Een bericht gedeeld door John Legend (@johnlegend) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mermate. Thanks @alipirzadeh for letting me #borrow this #wig from you 😂 #selfieclaw

Een bericht gedeeld door Alexa (@alexachung) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The only thing better than Taco Bell... is Taco Belle ❤️🌮🌹❤️ #firesauce #dollopofdaisy

Een bericht gedeeld door Sarah Hyland (@sarahhyland) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Saint Joan of Arc ✨ styled by the one and only B Akerlund ✨ More to come ✨

Een bericht gedeeld door Jaime King (@jaime_king) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Scott and Glenn really know how to party

Een bericht gedeeld door Rumer Willis (@rumerwillis) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No. Doubt. @gwenstefani

Een bericht gedeeld door Gabrielle Union-Wade (@gabunion) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#HalloweenSquad 🔥👯‍♀️👯‍♀️👯‍♀️🔥

Een bericht gedeeld door Paris Hilton (@parishilton) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

runaways

Een bericht gedeeld door Kaia (@kaiagerber) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Last night ⚡️⚡️⚡️ #CasamigosHalloween

Een bericht gedeeld door Cindy Crawford (@cindycrawford) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

vote for me, and all your wildest dreams will come true.

Een bericht gedeeld door camila mendes (@camimendes) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

should we shag now or shag later baby?

Een bericht gedeeld door Kendall (@kendalljenner) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It’s Britney b*tch

Een bericht gedeeld door devon windsor (@devwindsor) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#StarIsBorn 🤩👶🏻 #BradleyCooper @ladygaga

Een bericht gedeeld door Nina Dobrev (@nina) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rise n dine. 🧛🏼‍♀️ ( night time is morning for da vamps )

Een bericht gedeeld door Zoë Kravitz (@zoeisabellakravitz) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Let’s Purge

Een bericht gedeeld door Yasmin Wijnaldum (@yasminwijnaldum) op

Beeld thumb: Bruno Press




Aanbevolen voor jou:
Fashionscene zoekt een redactiestagiaire