Dit droegen onze favoriete Instagirls deze week

      0

Instagram is één van de beste plekken om inspiratie voor outfits te vinden. Onze favoriete Insta it-girls helpen ons niet alleen goed bij onze volgende shopping spree, maar ze geven ons ook genoeg inspiratie als we niet weten wat we ’s ochtends aan moeten trekken. Deze vrouwen weten immers wat er hot and happening is in de modewereld en laten ook nog eens zien hoe je een kledingstuk het best styled.

Benieuwd naar de mooiste looks die we deze week hebben gespot op Instagram? We hebben er een heleboel bij elkaar geraapt, dus bekijk ze allemaal snel hieronder!

 

Paris makes every outfit 10x cuter. ❤️ Ps I've got a double bag situation going on.

Een bericht gedeeld door Negin Mirsalehi (@negin_mirsalehi) op

 

Living my best life 🏆@hermes

Een bericht gedeeld door Camille Charrière (@camillecharriere) op

 

Offsetting my smart decision to wear a waterproof jacket with strappy sling-backs.

Een bericht gedeeld door Jessie Bush (@wethepeoplestyle) op

 

*coffee first, always. ☕️

Een bericht gedeeld door RIKKE KREFTING (@rikkekrefting) op

 

Crème de la Crème🍦

Een bericht gedeeld door Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek) op

 

Don’t need an umbrella 💦

Een bericht gedeeld door EMILI SINDLEV (@emilisindlev) op

 

Sunny sundays are the best 🥐 #happysunday #ootd #amsterdam

Een bericht gedeeld door Yara Michels (@yara_michels) op

 

Walked to the Louvre to see @louisvuitton. My feet were thanking me. #lvfw18

Een bericht gedeeld door Aimee Song (@songofstyle) op

 

Sunday stroll...🍔

Een bericht gedeeld door Marianne Theodorsen 🤖 (@marianne_theodorsen) op

 

Wrapped up in Paris ☃️ #parisfashionweek

Een bericht gedeeld door Darja Barannik (@darjabarannik) op

 

Practicing my cat(leopard)walk ✌🏼 Thanks for the snap @virna_gambini

Een bericht gedeeld door Jeanette Friis Madsen (@_jeanettemadsen_) op

 

On set📸

Een bericht gedeeld door Thora Valdimars (@thora_valdimars) op

 

A regular Wednesday afternoon 💗

Een bericht gedeeld door karla_deras (@karla_deras) op

 

Paris you’re magical @charleskeithofficial #AsSeenAtFashionWeek

Een bericht gedeeld door Lizzy (@lizzyvdligt) op

 

Mondays are honestly the best 👏🏼👌🏼 @cluse #cluselovestories

Een bericht gedeeld door Rianne Meijer (@rianne.meijer) op

Beeld thumb: Bruno Press




Aanbevolen voor jou:
Volg Fashionscene op Instagram!