Dit droegen onze favoriete Instagirls deze week

      0

Instagram is één van de beste plekken om inspiratie voor outfits te vinden. Onze favoriete Insta it-girls helpen ons niet alleen goed bij onze volgende shopping spree, maar ze geven ons ook genoeg inspiratie als we niet weten wat we ’s ochtends aan moeten trekken. Deze vrouwen weten immers wat er hot and happening is in de modewereld en laten ook nog eens zien hoe je een kledingstuk het best styled.

Benieuwd naar de mooiste looks die we deze week hebben gespot op Instagram? We hebben er een heleboel bij elkaar geraapt, dus bekijk ze allemaal snel hieronder!

 

Coz I got one hand in my pocket.

Een bericht gedeeld door Jessie Bush (@wethepeoplestyle) op

 

LA preparations today.

Een bericht gedeeld door Negin Mirsalehi (@negin_mirsalehi) op

 

🐚

Een bericht gedeeld door Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek) op

 

Happy easter babes 🐰 #feelslikespring #suitaddictionstrong #outfit #plaid

Een bericht gedeeld door Yara Michels (@yara_michels) op

 

💘 a friendship that never ends

Een bericht gedeeld door EMILI SINDLEV (@emilisindlev) op

 

Beige✔️

Een bericht gedeeld door Annabel Rosendahl (@annabelrosendahl) op

 

Off to work! I’m so excited for this week!! 🤗

Een bericht gedeeld door Aimee Song (@songofstyle) op

 

Suns out, geek out 👾🖖🏼 @anyahindmarch #Anyahindmarch #AnyaChubbyCollection

Een bericht gedeeld door Camille Charrière (@camillecharriere) op

 

Back in LA 💘

Een bericht gedeeld door Caroline Daur (@carodaur) op

 

Quite sure I’m thinking of weekend 🔮

Een bericht gedeeld door Jeanette Friis Madsen (@_jeanettemadsen_) op

 

Jolly Good 😀 Do you still Use that phrase in England or am I Getting old(er)

Een bericht gedeeld door JANKA POLLIANI (@polliani) op

 

*sunday lunch. 🌺

Een bericht gedeeld door RIKKE KREFTING (@rikkekrefting) op

 

Hi🌵🌵🌵

Een bericht gedeeld door Darja Barannik (@darjabarannik) op

 

Happy Easter ya’ll 🐰

Een bericht gedeeld door Lizzy (@lizzyvdligt) op

 

My head is a jungle but my outfits are plain

Een bericht gedeeld door XENIA (@xeniaoverdose) op

 

Sponsored I Hello yellow💛 @secondfemale #secondfemale

Een bericht gedeeld door Thora Valdimars (@thora_valdimars) op

Beeld thumb: Bruno Press




Aanbevolen voor jou:
Volg Fashionscene op Instagram!