Dit droegen onze favoriete Instagirls deze week

      0

Instagram is één van de beste plekken om inspiratie voor outfits te vinden. Onze favoriete Insta it-girls helpen ons niet alleen goed bij onze volgende shopping spree, maar ze geven ons ook genoeg inspiratie als we niet weten wat we ’s ochtends aan moeten trekken. Deze vrouwen weten immers wat er hot and happening is in de modewereld en laten ook nog eens zien hoe je een kledingstuk het best styled.

Benieuwd naar de mooiste looks die we deze week hebben gespot op Instagram? We hebben er een heleboel bij elkaar geraapt, dus bekijk ze allemaal snel hieronder!

 

white parisian dreams. ✨ #RimeArodaky @RimeArodaky

Een bericht gedeeld door VH. (@vivianhoorn) op

 

Had the biggest fish taco on the planet #burp 🌮

Een bericht gedeeld door Anouk Yve (@anoukyve) op

 

Me running away from my responsibilities like...

Een bericht gedeeld door Yara Michels (@yara_michels) op

 

Backstage 📸

Een bericht gedeeld door Darja Barannik (@darjabarannik) op

 

Blessed Days💛

Een bericht gedeeld door Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek) op

 

Laundry Day 🛁 #amsterdam #ootd #andytorres

Een bericht gedeeld door ANDY TORRES (@stylescrapbook) op

 

First stop in New York. ☕️

Een bericht gedeeld door Aimee Song (@songofstyle) op

 

Still vacay☀️🍹

Een bericht gedeeld door Annabel Rosendahl (@annabelrosendahl) op

 

Sightseeing with the best 💘 @manu_atelier #manuspeople #manuspeoplesummer2018

Een bericht gedeeld door Jeanette Friis Madsen (@_jeanettemadsen_) op

 

anticipated holidays from my feet - - Ph: @lubakilubaki

Een bericht gedeeld door Loulou De Saison - Chloé (@louloudesaison) op

 

advertisement | Bright light ☀️ @mykke_hofmann #mykkehofmann

Een bericht gedeeld door EMILI SINDLEV (@emilisindlev) op

 

Good morning 🐿

Een bericht gedeeld door Hege Aurelie Badendyck (@hegeaurelie) op

 

Going for the 💃💃 emoji look every day of my vacai

Een bericht gedeeld door JANKA POLLIANI (@polliani) op

 

Simply happy 💕 @chopard #areyouhappydiamonds

Een bericht gedeeld door S O R A Y A (@sorayabakhtiar) op

 

City life. 🎀

Een bericht gedeeld door Negin Mirsalehi (@negin_mirsalehi) op

 

morning face. 🕊🇮🇹

Een bericht gedeeld door RIKKE KREFTING (@rikkekrefting) op

 

When u found a door that matches your dress ! @ganni #gannigirls #ganni

Een bericht gedeeld door Tiffany Hsu (@handinfire) op

Beeld thumb: Bruno Press




Aanbevolen voor jou:
Fashionscene zoekt een redactiestagiaire