Dit droegen onze favoriete Instagirls deze week

      0

Instagram is één van de beste plekken om inspiratie voor outfits te vinden. Onze favoriete Insta it-girls helpen ons niet alleen goed bij onze volgende shopping spree, maar ze geven ons ook genoeg inspiratie als we niet weten wat we ’s ochtends aan moeten trekken. Deze vrouwen weten immers wat er hot and happening is in de modewereld en laten ook nog eens zien hoe je een kledingstuk het best styled.

Benieuwd naar de mooiste looks die we deze week hebben gespot op Instagram? We hebben er een heleboel bij elkaar geraapt, dus bekijk ze allemaal snel hieronder!

 

🥐

Een bericht gedeeld door Monikh Dale (@monikh) op

 

It’s a wrap ✌🏻#wrapskirt #ootd

Een bericht gedeeld door Yara Michels (@yara_michels) op

 

Flashing a lot of leg, but my dress matches the furniture so here we are.

Een bericht gedeeld door Jessie Bush (@wethepeoplestyle) op

 

Rome wasn’t build in one day either #onamission #wconcept #wite #drdenim #audemarspiguet #ganni

Een bericht gedeeld door Anouk Yve (@anoukyve) op

 

While waiting for the taxi🚕

Een bericht gedeeld door Thora Valdimars (@thora_valdimars) op

 

Matching with the colors of #Montauk

Een bericht gedeeld door Aimee Song (@songofstyle) op

 

Next up, weekend ( soon)🖤

Een bericht gedeeld door Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek) op

 

🌿

Een bericht gedeeld door Darja Barannik (@darjabarannik) op

 

✌️#ootd

Een bericht gedeeld door Annabel Rosendahl (@annabelrosendahl) op

 

Lunch by the pier 🌊

Een bericht gedeeld door EMILI SINDLEV (@emilisindlev) op

 

Reklame | The most comfortable Spf comes as a Vanilla shirt 🍦@esprit #esprit #beesprit #ss18

Een bericht gedeeld door Jeanette Friis Madsen (@_jeanettemadsen_) op

 

Just hanging @nanushka #nanushka #nanushkavacay #budapest

Een bericht gedeeld door Tiffany Hsu (@handinfire) op

 

Some things never change ⚡️ #ForeverGoof #Paris #HauteCouture #throwback Ph @duplyakov

Een bericht gedeeld door Charlotte Groeneveld (@thefashionguitar) op

 

That night light 🌙

Een bericht gedeeld door Hege Aurelie Badendyck (@hegeaurelie) op

 

Life in flipflops

Een bericht gedeeld door JANKA POLLIANI (@polliani) op

 

back for 48h. :)

Een bericht gedeeld door RIKKE KREFTING (@rikkekrefting) op

 

All smiles when barefoot & surrounded by pretty flowers 🌸

Een bericht gedeeld door Chriselle Lim 🌟 임소정 (@chrisellelim) op

 

cappuchino & 🍒 with a view 🇮🇹

Een bericht gedeeld door Caroline Daur (@carodaur) op

 

Taking a break from doing nothing 🤷🏼‍♀️ @ninaricci #NinaRicci #GuillaumeHenry #spon

Een bericht gedeeld door Camille Charriere (@camillecharriere) op

 

Uniform 🌼 @realisationpar

Een bericht gedeeld door Lucy Williams | Fashion Me Now (@lucywilliams02) op

 

Goodmorning Amsterdam ☀️ What are your plans today? #moderosa

Een bericht gedeeld door Roos-Anne van Dorsten (@moderosaofficial) op

 

Lost in the city 🇭🇰

Een bericht gedeeld door AnneLaure Mais (@adenorah) op

 

Flowers on a monday is always a good idea 🌸 wearing @prettylittlething

Een bericht gedeeld door Angelica Blick (@angelicablick) op

Beeld thumb: Bruno Press




Aanbevolen voor jou:
Fashionscene zoekt een redactiestagiaire