Dit droegen onze favoriete Instagirls deze week

      0

Instagram is één van de beste plekken om inspiratie voor outfits te vinden. Onze favoriete Insta it-girls helpen ons niet alleen goed bij onze volgende shopping spree, maar ze geven ons ook genoeg inspiratie als we niet weten wat we ’s ochtends aan moeten trekken. Deze vrouwen weten immers wat er hot and happening is in de modewereld en laten ook nog eens zien hoe je een kledingstuk het best styled.

Benieuwd naar de mooiste looks die we deze week hebben gespot op Instagram? We hebben er een heleboel bij elkaar geraapt, dus bekijk ze allemaal snel hieronder!

 

Wannabe Danish 🥐

Een bericht gedeeld door Lucy Williams | Fashion Me Now (@lucywilliams02) op

 

Les vacances 🐾 #leospam

Een bericht gedeeld door AnneLaure Mais (@adenorah) op

 

New York sidewalks 💙 @shopbop #StyleHigh Ph @jeffthibodeauco #sponsored

Een bericht gedeeld door Charlotte Groeneveld (@thefashionguitar) op

 

Drunk on fromage

Een bericht gedeeld door Camille Charriere (@camillecharriere) op

 

All(most) all pale colors 📷 @thelocals @britishvogue

Een bericht gedeeld door Hege Aurelie Badendyck (@hegeaurelie) op

 

Trailer Trash 🚍#oslrw

Een bericht gedeeld door JANKA POLLIANI (@polliani) op

 

Ready for an Italian dinner in Amsterdam.

Een bericht gedeeld door Negin Mirsalehi (@negin_mirsalehi) op

 

Pink lady 👛 @ganni #gannigirls @boyyboutique #cphfw #cophenhagen

Een bericht gedeeld door Tiffany Hsu (@handinfire) op

 

Had one of the best day of my life yesterday 🎶 Thank you so much for all your wishes ❤️

Een bericht gedeeld door S O R A Y A (@sorayabakhtiar) op

 

last picture from Copenhagen Thank you @voguemagazine Ph: acielle @styledumonde #cphfw

Een bericht gedeeld door Loulou De Saison - Chloé (@louloudesaison) op

 

It’s a MUF10 call 📞

Een bericht gedeeld door Jeanette Friis Madsen (@_jeanettemadsen_) op

 

Couch safari🌙

Een bericht gedeeld door Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek) op

 

Oslo Runway🌞 #oslrw

Een bericht gedeeld door Darja Barannik (@darjabarannik) op

 

#oslorunway day 1 🇳🇴

Een bericht gedeeld door Annabel Rosendahl (@annabelrosendahl) op

 

When you find a good backdrop 🌞🌾🌊

Een bericht gedeeld door Monikh Dale (@monikh) op

 

🌈 moments

Een bericht gedeeld door Aimee Song (@songofstyle) op

 

Remember your greens🥦🥒🥑 @styledumonde @voguemagazine @voguerunway

Een bericht gedeeld door Thora Valdimars (@thora_valdimars) op

Beeld thumb: Bruno Press




Aanbevolen voor jou:
Fashionscene zoekt een redactiestagiaire