Dit droegen onze favoriete Instagirls deze week

      0

Instagram is één van de beste plekken om inspiratie voor outfits te vinden. Onze favoriete Insta it-girls helpen ons niet alleen goed bij onze volgende shopping spree, maar ze geven ons ook genoeg inspiratie als we niet weten wat we ’s ochtends aan moeten trekken. Deze vrouwen weten immers wat er hot and happening is in de modewereld en laten ook nog eens zien hoe je een kledingstuk het best styled.

Benieuwd naar de mooiste looks die we deze week hebben gespot op Instagram? We hebben er een heleboel bij elkaar geraapt, dus bekijk ze allemaal snel hieronder!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“Casual” kitchen style 💛 @MATCHESFASHION #mfxstylesocial

Een bericht gedeeld door Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Checks please! 🏁

Een bericht gedeeld door Yara Michels (@yara_michels) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Put a stamp on me and send me to the sun. London out, Mallorca incoming 🌞 @mango #MangoGirls #Mango

Een bericht gedeeld door Lucy Williams | Fashion Me Now (@lucywilliams02) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Outfit matching my dream apartment in Paris. 🇫🇷

Een bericht gedeeld door Aimee Song (@songofstyle) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Busy cat (when I was in London) - Ph: @davidnyanzi

Een bericht gedeeld door Loulou De Saison - Chloé (@louloudesaison) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

/Annonse/ Nothing beats the perfect coat🧡 @inwear_official

Een bericht gedeeld door Hege Aurelie Badendyck (@hegeaurelie) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

When there’s no time to change... 🌪 racing to @jacquemus Ph @moeez #JacquemusSS19 #PFW

Een bericht gedeeld door Charlotte Groeneveld (@thefashionguitar) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

On my way 🇫🇷 #pfw

Een bericht gedeeld door Annabel Rosendahl (@annabelrosendahl) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Looking very natural With that hand holding the shades polliani 😂

Een bericht gedeeld door JANKA POLLIANI (@polliani) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Autumn is here 🍂

Een bericht gedeeld door Monikh Dale (@monikh) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

In a total @balmain look this morning for the show. 📸 by @cibellelevi

Een bericht gedeeld door Negin Mirsalehi (@negin_mirsalehi) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Monday morning be like @whatfor_official #whatforgirls #walkforwhatfor

Een bericht gedeeld door Tiffany Hsu (@handinfire) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Leopard Love Photo by @themisspopo

Een bericht gedeeld door Jeanette Friis Madsen (@_jeanettemadsen_) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

advertisement | Safari 🐆+🦓+🐍 #stylehigh @shopbop

Een bericht gedeeld door EMILI SINDLEV (@emilisindlev) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

What’s up Friday 👀 @nunoobags #nunoobags

Een bericht gedeeld door Tine Andrea (@tineandreaa) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

On the run for 🍷🧀🥖 #parisfw

Een bericht gedeeld door Darja Barannik (@darjabarannik) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sunday stroll in Milan🖤

Een bericht gedeeld door Thora Valdimars (@thora_valdimars) op

Beeld thumb: Bruno Press




Aanbevolen voor jou:
Fashionscene zoekt een redactiestagiaire