14 x heerlijke outfits met een geruite blazer

      0

Niet roept meer najaar qua prints dan het ruitje en laat dat patroon nou net even wat extra trendy zijn dan voorheen. Een item waarop de ruit het extra goed doet, is de blazer en gelukkig zijn er heel wat leuke varianten te koop!

Maar hoe draag je 'm nou? Wij zochten 14 coole voorbeelden voor je op!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Caught in the rain. New York on film.

Een bericht gedeeld door Jessie Bush (@wethepeoplestyle) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Double up on the top💛🧡 @mango #mangogirls #mango

Een bericht gedeeld door Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sunny Paris I love you @nicogiani_official #nicogiani Ph @eleonoraph

Een bericht gedeeld door Diletta Bonaiuti (@dilettabonaiuti) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Check check ✔️

Een bericht gedeeld door Trine Kawamura Kjær (@trinekjaer_) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

What’s up Friday 👀 @nunoobags #nunoobags

Een bericht gedeeld door Tine Andrea (@tineandreaa) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

October colors 🍂

Een bericht gedeeld door Felicia Akerstrom Ma (@fakerstrom) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Look at me mum, with one hand 🤳🏼#dressingroomselfie #printclash #sandro #ganni

Een bericht gedeeld door Anouk Yve (@anoukyve) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lost in translation 🍥 @bally #BALLYCOLLECTIVE #BALLYxSWIZZxSHOK1 #Tokyo #Japan

Een bericht gedeeld door Charlotte Groeneveld (@thefashionguitar) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

reklame, Mix it up 🍭 @netaporter #thenetset #advertisment

Een bericht gedeeld door Darja Barannik (@darjabarannik) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rainy days☔️ snapped by @jason.jean 😘

Een bericht gedeeld door Thora Valdimars (@thora_valdimars) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Back to work be like 👜 Picture @thestylestalkercom

Een bericht gedeeld door Jeanette Friis Madsen (@_jeanettemadsen_) op

Beeld thumb: Bruno Press




Aanbevolen voor jou:
Fashionscene zoekt een redactiestagiaire