Dit droegen onze favoriete Instagirls deze week

      0

Instagram is één van de beste plekken om inspiratie voor outfits te vinden. Onze favoriete Insta it-girls helpen ons niet alleen goed bij onze volgende shopping spree, maar ze geven ons ook genoeg inspiratie als we niet weten wat we ’s ochtends aan moeten trekken. Deze vrouwen weten immers wat er hot and happening is in de modewereld en laten ook nog eens zien hoe je een kledingstuk het best styled.

Benieuwd naar de mooiste looks die we deze week hebben gespot op Instagram? We hebben er een heleboel bij elkaar geraapt, dus bekijk ze allemaal snel hieronder!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Winter wrap🌯

Een bericht gedeeld door Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Getting ready 🐆🐆🐆

Een bericht gedeeld door Monikh Dale (@monikh) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bathroom selfie from Sydney🖤

Een bericht gedeeld door Thora Valdimars (@thora_valdimars) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Triangle girl

Een bericht gedeeld door Loulou De Saison - Chloé (@louloudesaison) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Another trench day🌨☔️

Een bericht gedeeld door Hege Aurelie Badendyck (@hegeaurelie) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tall boots remain a solid staple in my winter wardrobe🌟 @manfield_shoes #manfieldshoes #adv

Een bericht gedeeld door Marlien Besselink (@marlienbesselink) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Golden hour💥

Een bericht gedeeld door Annabel Rosendahl (@annabelrosendahl) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Feeling fuzzy @commonleisure @annevest_official

Een bericht gedeeld door Tiffany Hsu (@handinfire) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🐑 Monday

Een bericht gedeeld door Tine Andrea (@tineandreaa) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Goodnight 💤

Een bericht gedeeld door Jeanette Friis Madsen (@_jeanettemadsen_) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Business casual they said. @official_frontrow @wconcept #adv

Een bericht gedeeld door Erika Boldrin (@erika_boldrin) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sit down, Tory is telling a story 🌙 @toryburch #torystories

Een bericht gedeeld door EMILI SINDLEV (@emilisindlev) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Candy crush With @hvisk 🍭 for more candy check out my stories #hvisk

Een bericht gedeeld door JANKA POLLIANI (@polliani) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

They did surgery on a grape.

Een bericht gedeeld door Oumayma Elboumeshouli (@oumaymaboumeshouli) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Camel 🐪

Een bericht gedeeld door Darja Barannik (@darjabarannik) op

Beeld thumb: Bruno Press




Aanbevolen voor jou:
Fashionscene zoekt een redactiestagiaire