Dit droegen onze favoriete Instagirls deze week

      0

Instagram is één van de beste plekken om inspiratie voor outfits te vinden. Onze favoriete Insta it-girls helpen ons niet alleen goed bij onze volgende shopping spree, maar ze geven ons ook genoeg inspiratie als we niet weten wat we ’s ochtends aan moeten trekken. Deze vrouwen weten immers wat er hot and happening is in de modewereld en laten ook nog eens zien hoe je een kledingstuk het best styled.

Benieuwd naar de mooiste looks die we deze week hebben gespot op Instagram? We hebben er een heleboel bij elkaar geraapt, dus bekijk ze allemaal snel hieronder!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It’s only Tuesday but I feel like I need to drink this morning 🍸 → Milan → NYC @isabelmarant @thefrankieshop

Een bericht gedeeld door Tiffany Hsu (@handinfire) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Coat Season❄️ @samsoesamsoe

Een bericht gedeeld door Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Casually hanging👠

Een bericht gedeeld door Annabel Rosendahl (@annabelrosendahl) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🐊

Een bericht gedeeld door Monikh Dale (@monikh) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My cold weather go-to: tall boots💫 @manfield_shoes #manfieldshoes #suedeboots #adv

Een bericht gedeeld door Marlien Besselink (@marlienbesselink) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tucked in 🍂

Een bericht gedeeld door Tine Andrea (@tineandreaa) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Squirrel girl 🐿

Een bericht gedeeld door Loulou De Saison - Chloé (@louloudesaison) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Friday💃🏽

Een bericht gedeeld door Thora Valdimars (@thora_valdimars) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Off we go🙋🏼‍♀️

Een bericht gedeeld door Hege Aurelie Badendyck (@hegeaurelie) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It’s your fave fire(wo)man 🚧👩🏽‍🚒🚨 @calvinklein #205w39nyc #calvinklein

Een bericht gedeeld door Oumayma Elboumeshouli (@oumaymaboumeshouli) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My shoot with @chanelofficial for @glamour_russia is out now🌻🙃 #behindthescenes

Een bericht gedeeld door Darja Barannik (@darjabarannik) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Behind every successful woman is a substantial amount of coffee ☕️☕️

Een bericht gedeeld door JANKA POLLIANI (@polliani) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I’m like super ready for Christmas 🌟

Een bericht gedeeld door EMILI SINDLEV (@emilisindlev) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

advertisement | Hello Yellow ☀️ @nunoobags #nunoobags

Een bericht gedeeld door Jeanette Friis Madsen (@_jeanettemadsen_) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Silver Mood. @calvinklein #mycalvins #adv

Een bericht gedeeld door Erika Boldrin (@erika_boldrin) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Staying cozy in my knitted PJs.

Een bericht gedeeld door Aimee Song (@songofstyle) op

Beeld thumb: Bruno Press




Aanbevolen voor jou:
Fashionscene zoekt een redactiestagiaire