Dit droegen onze favoriete Instagirls deze week

      0

Instagram is één van de beste plekken om inspiratie voor outfits te vinden. Onze favoriete Insta it-girls helpen ons niet alleen goed bij onze volgende shopping spree, maar ze geven ons ook genoeg inspiratie als we niet weten wat we ’s ochtends aan moeten trekken. Deze vrouwen weten immers wat er hot and happening is in de modewereld en laten ook nog eens zien hoe je een kledingstuk het best styled.

Benieuwd naar de mooiste looks die we deze week hebben gespot op Instagram? We hebben er een heleboel bij elkaar geraapt, dus bekijk ze allemaal snel hieronder!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bump-shell🐚

Een bericht gedeeld door Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Last press dinner of the year done ! Thanks all the babies for coming !!! @mytheresa.com over and out NYC

Een bericht gedeeld door Tiffany Hsu (@handinfire) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

She’s all twinset, no pearls ✨ @freepeopleuk

Een bericht gedeeld door Lucy Williams | Fashion Me Now (@lucywilliams02) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

One of those beige days 👀

Een bericht gedeeld door Tine Andrea (@tineandreaa) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Once upon a time during fall 🍂

Een bericht gedeeld door FUNDA CHRISTOPHERSEN (@fundachristophersen) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bye bye Paris

Een bericht gedeeld door Loulou De Saison - Chloé (@louloudesaison) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Strolling around 🇬🇧

Een bericht gedeeld door Annabel Rosendahl (@annabelrosendahl) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Loewe X Charles Rennie Mackintosh🖤❤️

Een bericht gedeeld door Thora Valdimars (@thora_valdimars) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Silk does for the body what diamonds do for the hand♥️ @deakudibalofficial #deakudibal #everydayluxury #adv

Een bericht gedeeld door Marlien Besselink (@marlienbesselink) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hello u down there👋🏼🥳🐳

Een bericht gedeeld door Hege Aurelie Badendyck (@hegeaurelie) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

advertisement | Almost flying 💕 #MANGOGirls #MANGO @mango

Een bericht gedeeld door Jeanette Friis Madsen (@_jeanettemadsen_) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Who wants juice ?🍊🍊

Een bericht gedeeld door EMILI SINDLEV (@emilisindlev) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Calm before the storm 🌪 wearing @jacquemus

Een bericht gedeeld door Oumayma Elboumeshouli (@oumaymaboumeshouli) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

December is treating us good 🌞🌞🌞

Een bericht gedeeld door Darja Barannik (@darjabarannik) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

On the run having 🍕 for lunch

Een bericht gedeeld door JANKA POLLIANI (@polliani) op

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hair flipping my way to the weekend like... 💥

Een bericht gedeeld door Yara Michels (@yara_michels) op

Beeld thumb: Getty Images




Aanbevolen voor jou:
Fashionscene zoekt een redactiestagiaire